Naši odborní pracovníci zajišťují PRACOVÍ PORADENSTVÍ pro širokou škálu klientů, kteří potřebují poradit jaká profese by pro ně byla vhodná či se neumí na trhu práce sami zorientovat. Odborní pracovníci rovněž dokážou poradit se sepsáním životopisu nebo s přípravou na výběrové řízení.

Nedílnou součástí pracovního poradenství je i PSYCHODIAGNOSTICKÝ SCREENING.  Díky odborným metodám testování lze zjistit úroveň vlastností a osobnostních předpokladů uchazeče pro danou pracovní pozici. Toto testování je vhodné i pro zjištění potencionálu zaměstnanců a také k identifikaci oblastí jejich osobnosti, které je u nich třeba rozvíjet.

Psychodiagnostický screening dokáže spolehlivě předpovědět výkonnost zaměstnance, jeho zapojení do týmu a sílu jeho motivace. Lze si také nadefinovat minimální požadovanou úroveň sledované osobnostní charakteristiky a porovnat ji s výsledkem uchazeče.

Testování provádějí autorizované oprávněné osoby, jež jsou schopni interpretovat výsledky testování.

VYUŽÍVANÁ TECHNIKA TESTOVÁNÍ

 • Využíváme validní a spolehlivé testy od společnosti Hogrefe-Testcentrum která je předním evropským vydavatelem testů a publikací v oblasti psychodiagnostiky.

PRO KOHO JE TESTOVÁNÍ VHODNÉ

 • pro všechny úrovně managementu, administrativní, absolventské i dělnické pozice

Pro více informací nás kontaktujte

  Vaše osobní údaje použijeme za účelem vy-komunikování vašeho dotazu.
  Více na našich zásadách ochrany osobních údajů.
  Profesní křižovatky - panáček
  Projektové řízení od A až do Z
  Menu